logitech M90 глувче
logitech M90 глувче
logitech M90 глувче

logitech M90 глувче

430,00 ден.   Спореди

Logitech M90 жично глувче,УСБ конекција,оптички,1000 dpi,2 копчиња+scroll.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 430,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Logitech M90 жично глувче,УСБ конекција,оптички,1000 dpi,2 копчиња+scroll.

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка