LOGITECH професионален презентер

6.903,00 ден.   Спореди

Корисен уред за контрола на презентации до 30 метри од вашиот компјутер. Движете се во собата за презентација без пречки. Интегриран LCD тајмер со вибрации ви помага да управувате со време во две и п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.903,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Корисен уред за контрола на презентации до 30 метри од вашиот компјутер. Движете се во собата за презентација без пречки. Интегриран LCD тајмер со вибрации ви помага да управувате со време во две и пет минутна презентација. Функции за слајд шоу, слајд напред / назад, црн екран, прилагодување на јачина на звук + интегриран ласерски покажувач. Светло зелен ласерски покажувач помага во нагласување на клучните точки и е јасно видлив на LCD или плазма уреди! Не е потребен софтвер за Windows компјутери!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка