LOGIC 2.0 Speakers LS-09, Color: White, Output power: 3W x 2, Interface: 3.5 mm audio jack, Power Voltage: USB

257,00 ден.   Спореди

2.0 (Два звучници) LOGIC 2.0 Speakers LS-09, Color: White, Output power: 3W x 2, Interface: 3.5 mm audio jack, Power Voltage: USB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 257,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2.0 (Два звучници) LOGIC 2.0 Speakers LS-09, Color: White, Output power: 3W x 2, Interface: 3.5 mm audio jack, Power Voltage: USB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка