LNB Inverto Single Monoblock Triple Feed

3.075,00 ден.   Спореди

Min Bias Current to LNB: 30mA Polarization: Sat A (110): LHCP Output Frequency Range: 950MHz to 1450MHz Input Power Range 500MHz: -87dBm to -70dBm L.O Frequency: Sat A and B : 11.25GHz, Sat C: 11.5416...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 3.075,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Min Bias Current to LNB: 30mA Polarization: Sat A (110): LHCP Output Frequency Range: 950MHz to 1450MHz Input Power Range 500MHz: -87dBm to -70dBm L.O Frequency: Sat A and B : 11.25GHz, Sat C: 11.5416GHz Polarization: Sat A (119): LHCP, RHCP Input Frequency Range: 12.2GHz-12.7GHz Polarization: Sat A (101): LHCP, RHCP Noise Figure: less than or equal to 1.1, 0.9 goal Operating Voltage Range at LNB Input: LHCP: 14.5V to 21V, RHCP: 9.5V to 14V Max Bias Current to LNB: less than or equal to 200mA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи