LITEXPRESS PEN POWER 101 Џебна светилка

1.534,00 ден.   Спореди

Оваа сијалица има оптичка леќа за оптимален светлосен фокус


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.534,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа сијалица има оптичка леќа за оптимален светлосен фокус

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка