LITEXPRESS LXSP 102 Рачен рефлектор -црн

3.835,00 ден.   Спореди

Практичен рачен рефлектор со ергономски држач за осветлување на големи површини. Приклучокот за вклучување и исклучување се наоѓа на дршката. Подесувањето на светлото се изведува преку ротирачките про...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.835,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Практичен рачен рефлектор со ергономски држач за осветлување на големи површини. Приклучокот за вклучување и исклучување се наоѓа на дршката. Подесувањето на светлото се изведува преку ротирачките променливи страни. Робустно пластично куќиште со гумена дршка и глава. Може директно да се полни со 12 V приклучок. Идеален за безбедност и спасување, лов, дома, хоби или кампување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка