Lifebook AH532 Glossy Black, 15,6 SuperFine HD (1366x768) LED, INTEL Core i3-2328M (2,2 GHz, cache 3MB), 4 GB DDR3, 500GB, Intel® HD Graphics 3000 , 1000/100/10Mbps3 Gigabit Ethernet, Dual Layer DVD Super Multi, Bluetooth 4.0, Support of high-defini

24.626,00 ден.   Спореди

Lifebook AH532 Glossy Black, 15,6 SuperFine HD (1366x768) LED, INTEL Core i3-2328M (2,2 GHz, cache 3MB), 4 GB DDR3, 500GB, Intel® HD Graphics 3000 , 1000/100/10Mbps3 Gigabit Ethernet, Dual Layer DVD S...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 24.626,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lifebook AH532 Glossy Black, 15,6 SuperFine HD (1366x768) LED, INTEL Core i3-2328M (2,2 GHz, cache 3MB), 4 GB DDR3, 500GB, Intel® HD Graphics 3000 , 1000/100/10Mbps3 Gigabit Ethernet, Dual Layer DVD Super Multi, Bluetooth 4.0, Support of high-definition audio, DTS Boost, Battery Up to 6hrs 20 mins (6cells Li-ion 48Wh), Weight Approx. 2.4kg

Процесор технологија Core i3
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка