LG W1946S-BF

4.490,00 ден.   Спореди

18,5" WIDE TFT LCD MONITOR
МАХ. РЕЗОЛУЦИЈА 1366 Х 768
16,7 МИЛИОНИ БОИ
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЈА 5MS
ОСВЕТЛУВАЊЕ 250 CD/M2
КОНТРАСТ 30 000 : 1
АГОЛ НА ГЛЕДАЊЕ 170?/160?
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 4.490,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


18,5" WIDE TFT LCD MONITOR
МАХ. РЕЗОЛУЦИЈА 1366 Х 768
16,7 МИЛИОНИ БОИ
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЈА 5MS
ОСВЕТЛУВАЊЕ 250 CD/M2
КОНТРАСТ 30 000 : 1
АГОЛ НА ГЛЕДАЊЕ 170?/160?
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка