LG Super Multi Blu-ray Disc Rewriter BH08LS20 Black SATA

LG Super Multi Blu-ray Disc Rewriter BH08LS20 Black SATA

10.130,00 ден.   Спореди

Шифра 10197 - LG Super Multi Blu-ray Disc Rewriter BH08LS20 Black SATA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.130,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 10197 - LG Super Multi Blu-ray Disc Rewriter BH08LS20 Black SATA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка