LG S 12 AF/CS 12 AF
LG S 12 AF/CS 12 AF

LG S 12 AF/CS 12 AF

39.200,00 ден.   Спореди


инвертер клима уред
super inverter - hero model
капацитет на ладење/греење: 3.70kw 4.10kw
природно струење на воздухот со chaos swing функцијата
анти корозивни gold fin ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 39.200,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.инвертер клима уред
super inverter - hero model
капацитет на ладење/греење: 3.70kw 4.10kw
природно струење на воздухот со chaos swing функцијата
анти корозивни gold fin решетки
3d движење на воздухот од 3 страни
alergy free, антиалергиски филтер
автоматско чистење smart clean
jet cool/jet heat
автоматско рестартирање
dc inverter...

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка