LG M2362D-PZ

12.999,00 ден.   Спореди

23" ( 58CM ) LCD МОНИТОР СО ТВ ТЈУНЕР
РЕЗОЛУЦИЈА 1920X 1080
ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ 50 000 :
OСВЕТЛУВАЊЕ 500 CD/M2
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЈА 5 MS
ВЛЕЗОВИ:HDMI X2,DVI,VGA,SCART
Стандар...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 12.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


23" ( 58CM ) LCD МОНИТОР СО ТВ ТЈУНЕР
РЕЗОЛУЦИЈА 1920X 1080
ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ 50 000 :
OСВЕТЛУВАЊЕ 500 CD/M2
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЈА 5 MS
ВЛЕЗОВИ:HDMI X2,DVI,VGA,SCART
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка