LG M227WDP-PZ/C

9.999,00 ден.   Спореди

22" ( 56CM) LCD МОНИТОР СО ТВ ТЈУНЕР
РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080
FULL HD
КОНТРАСТ 60 000 : 1
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЈА 5 MS
24 BIT-A ( 16.7 МИЛИОНИ БОЈИ )
ВЛЕЗОВИ :VGA,COMPONENET,HDMI...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


22" ( 56CM) LCD МОНИТОР СО ТВ ТЈУНЕР
РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080
FULL HD
КОНТРАСТ 60 000 : 1
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЈА 5 MS
24 BIT-A ( 16.7 МИЛИОНИ БОЈИ )
ВЛЕЗОВИ :VGA,COMPONENET,HDMI,SCART X 2
DVB-T,USB,SRS TRUSURRAUND
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка