LG M197WDP-PZ/C

9.999,00 ден.   Спореди

19" ( 48СМ )TFT МОНИТОР СО ТВ ТЈУНЕР
РЕЗОЛУЦИЈА 1366 X 768 (ЗА PC )
ВИДЕО РЕЗОЛУЦИЈА 1080 I
ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ 50 000 : 1
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЈА 5 МS
OСВЕТЛУВАЊЕ 300CD /M2
Ста...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


19" ( 48СМ )TFT МОНИТОР СО ТВ ТЈУНЕР
РЕЗОЛУЦИЈА 1366 X 768 (ЗА PC )
ВИДЕО РЕЗОЛУЦИЈА 1080 I
ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ 50 000 : 1
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЈА 5 МS
OСВЕТЛУВАЊЕ 300CD /M2
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка