LG GH24NSD1 SATA Bulk Black

804,00 ден.   Спореди

LG GH24NSD1 SATA Bulk Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 804,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LG GH24NSD1 SATA Bulk Black

Тип на диск Internal
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка