LG GH24NSB0 DVD-RW WITH M-DISC SUPPORT

891,00 ден.   Спореди

LG GH24NSB0 DVD-RW WITH M-DISC SUPPORT
• SATA 24x
• Black Color
• 48x CD writing speed
• 16x DVD writing speed
• P/N: GH24NSB0.AUAA11B


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 891,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LG GH24NSB0 DVD-RW WITH M-DISC SUPPORT
• SATA 24x
• Black Color
• 48x CD writing speed
• 16x DVD writing speed
• P/N: GH24NSB0.AUAA11B

Тип на диск Internal
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка