LG BLU RAY R/W BH10LS30 BLACK

5.100,00 ден.   Спореди

Шифра 10216 - LG BLU RAY R/W BH10LS30 BLACK


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.100,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 10216 - LG BLU RAY R/W BH10LS30 BLACK

Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка