LG BLU RAY Combo CH10LS20 BLACK

4.148,00 ден.   Спореди

Шифра 10236 - LG BLU RAY Combo CH10LS20 BLACK


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.148,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 10236 - LG BLU RAY Combo CH10LS20 BLACK

Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка