LG BH16NS55 Blueray rewriter & HD DVD-ROM drive, Write: BD-R (SL/DL14x/14x, Double Layer DVD (+R/-R) 16x/4x, (-RW/+RW) 6x/8x, RAM 5x, Read:BD--R/ROM(SL/DL)10x/10x, HD DVD-ROM (SL/DL) 3x/3x, P/N: BH16NS55.AUAR10B

4.956,00 ден.   Спореди

LG BH16NS55 Blueray rewriter & HD DVD-ROM drive
• Write: BD-R (SL/DL14x/14x
• Double Layer DVD (+R/-R) 16x/4x
• (-RW/+RW) 6x/8x
• RAM 5x
• Read:BD--R/ROM(SL/DL)10x/10x
• ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.956,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LG BH16NS55 Blueray rewriter & HD DVD-ROM drive
• Write: BD-R (SL/DL14x/14x
• Double Layer DVD (+R/-R) 16x/4x
• (-RW/+RW) 6x/8x
• RAM 5x
• Read:BD--R/ROM(SL/DL)10x/10x
• HD DVD-ROM (SL/DL) 3x/3x
• P/N: BH16NS55.AUAR10B

Тип на диск Internal
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка