LG BH16NS Blu-Ray Rewriter Retail Black LS, SATA, 16x, 6x, 16x, 12x, 8x, 8x, 48x, 24x, 16x, 48x, 5x, Pakiranje retail

4.842,00 ден.   Спореди

OPTIČKI UREDI BLUE-RAY/ COMBO LG LG BH16NS Blu-Ray Rewriter Retail Black LS, SATA, 16x, 6x, 16x, 12x, 8x, 8x, 48x, 24x, 16x, 48x, 5x, Pakiranje retail


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.842,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OPTIČKI UREDI BLUE-RAY/ COMBO LG LG BH16NS Blu-Ray Rewriter Retail Black LS, SATA, 16x, 6x, 16x, 12x, 8x, 8x, 48x, 24x, 16x, 48x, 5x, Pakiranje retail

Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка