LG auto zvucnici LSC6993. Коаксијални 3-системски 6x9'' (15x22цм) Вршна улазна снага: 400В Називна у

2.131,00 ден.   Спореди

LG auto zvucnici LSC6993. Коаксијални 3-системски 6x9'' (15x22цм) Вршна улазна снага: 400В Називна улазна снага: 100В (LG LSC6993 Car Speakers, Size of 6 x 9 inches, 3-way Speaker, 400 watts maximum p...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.131,00 ден.

пред 5 години

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LG auto zvucnici LSC6993. Коаксијални 3-системски 6x9'' (15x22цм) Вршна улазна снага: 400В Називна улазна снага: 100В (LG LSC6993 Car Speakers, Size of 6 x 9 inches, 3-way Speaker, 400 watts maximum power, Rated Power 100 watts, Impedance 4 Ohm, Sensitivity 89.5dB, Frequency response 30Hz to 20kHz)
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка