LG 32 LED TV	730	18	nemaLG 32 LCD TV, Model: 32LV3400, LED(Edge), Full HD 1920x1080P, 3000k:1, 50Hz(MCI 100Hz), R.Time: 3,0ms, Surround: 10W+10W, 1 USB 2.0(DivxHD,JPG,MP3),1optical in,2HDMI(1.3),1Comp+Audio,1RGB(PC),1AV,1Headphone,1 Scart, DVB-T/-C, Styli

LG 32 LED TV 730 18 nemaLG 32 LCD TV, Model: 32LV3400, LED(Edge), Full HD 1920x1080P, 3000k:1, 50Hz(MCI 100Hz), R.Time: 3,0ms, Surround: 10W+10W, 1 USB 2.0(DivxHD,JPG,MP3),1optical in,2HDMI(1.3),1Comp+Audio,1RGB(PC),1AV,1Headphone,1 Scart, DVB-T/-C, Styli

22.990,00 ден.   Спореди

LG 32 LED TV, Model: 32LV3550, LED(Edge), Full HD 1920x1080P, 3000k:1, 50Hz(MCI 100Hz), R.Time: 3,5ms;( 47 4ms), Surround: 10W+10W, 1 USB 2.0(DivxHD,JPG,MP3),1optical in,3HDMI(1.3),1Comp+Audio,1RGB(PC...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LG 32 LED TV, Model: 32LV3550, LED(Edge), Full HD 1920x1080P, 3000k:1, 50Hz(MCI 100Hz), R.Time: 3,5ms;( 47 4ms), Surround: 10W+10W, 1 USB 2.0(DivxHD,JPG,MP3),1optical in,3HDMI(1.3),1Comp+Audio,1RGB(PC),1AV,1Headphone,1 Scart, DVB-T/-C, Stylish Design with Slim Bezel & Depth, Intelligent sensor,Isf certification,Smart Energy Saving Plus,Picture Wizard II,Clear Voice II

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка