LG 27" 27MP45HQ HDMI, 1920x1080,D-Sub,5ms

12.112,00 ден.   Спореди

LG 27" 27MP45HQ HDMI, 1920x1080,D-Sub,5ms


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 12.112,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LG 27" 27MP45HQ HDMI, 1920x1080,D-Sub,5ms

Дијагонала 27" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка