LG 22" Full HD LED монитор 22EN33S-B

17.990,00 ден.   Спореди

Големина: 21.5 inches резолуција: 1920 x 1080 тип: LED осветленост: 200 Време на одговор: 3.5 ms Агол на гледање (Хоризонтална / Вертикална): 90/65 Сооднос на контрастот: 5000000:1 Боја на екранот: 16...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Големина: 21.5 inches резолуција: 1920 x 1080 тип: LED осветленост: 200 Време на одговор: 3.5 ms Агол на гледање (Хоризонтална / Вертикална): 90/65 Сооднос на контрастот: 5000000:1 Боја на екранот: 16.7M Гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка