LG 20" 20M37A-B

5.650,00 ден.   Спореди

LG 20`` 20M37A-B
• LED
• Resolution: 1600 x 900
• Brightness: 200cd/m2
• Contrast ratio: 600:1
• Viewing Angle: H:90°/V:65°
• Response Time: 5ms
• Color Depth: 16.7M...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.650,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LG 20`` 20M37A-B
• LED
• Resolution: 1600 x 900
• Brightness: 200cd/m2
• Contrast ratio: 600:1
• Viewing Angle: H:90°/V:65°
• Response Time: 5ms
• Color Depth: 16.7M
• Inputs/Outputs: 1 x D-Sub
• Panel Type: TN
• Screen Size: 19
•5`` Wide
• P/N: 20M35A-B.AEU

Дијагонала 20'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка