LG 19 LED Wide E1941S-BN	700	5	nemaSAMSUNG S22A300N 22 LED Wide Monitor, Model Code: LS22A300NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR Mega infinite ), Vie

LG 19 LED Wide E1941S-BN 700 5 nemaSAMSUNG S22A300N 22 LED Wide Monitor, Model Code: LS22A300NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR Mega infinite ), Vie

4.650,00 ден.   Спореди

LG 19 LED Wide E1941S-BN, Max. Resolution: WXGA+ 1366x768, Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC5000000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, 15pin...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.650,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LG 19 LED Wide E1941S-BN, Max. Resolution: WXGA+ 1366x768, Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC5000000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, 15pin D-sub, High Glossy Black, Screen Size: 18.5 Wide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка