LEXMARK MS415dn, A4 Mono Laser, 40ppm, 800MHz, 256MB, Gigabit Ethernet, Duplex, DC 80K

12.277,00 ден.   Спореди

LASER MONO LEXMARK MS415dn, A4 Mono Laser, 40ppm, 800MHz, 256MB, Gigabit Ethernet, Duplex, DC 80K


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 12.277,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LASER MONO LEXMARK MS415dn, A4 Mono Laser, 40ppm, 800MHz, 256MB, Gigabit Ethernet, Duplex, DC 80K

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка