LevelOne WBR-6005

1.890,00 ден.   Спореди

- Integrates with 4-Port 10/100Mbps Ethernet Switch
- Provides 1-Port 10/100Mbps WAN interface for Broadband Internet Access
- Supports IEEE 802.11n Wireless standard at speeds up to 150Mbps...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 1.890,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


- Integrates with 4-Port 10/100Mbps Ethernet Switch
- Provides 1-Port 10/100Mbps WAN interface for Broadband Internet Access
- Supports IEEE 802.11n Wireless standard at speeds up to 150Mbps
- Backwards compliant with 802.11b/g wireless connections
- Wireless Security with WEP, WPA, WPA2 and 802.1x RADIUS support
- Supports L2TP Protocol
- Web-Based Interface Configuration and Management
- Quick and Easy Setup Wizard
...повеќе
 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка