Lenovo ThinkPad Essential Backpack

3.103,00 ден.   Спореди

ThinkPad Essential Backpack


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.103,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ThinkPad Essential Backpack

Дијагонала 15.6'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка