Lenovo ThinkPad 24X CD-ROM Ultrabay 2000

1.772,00 ден.   Спореди

ThinkPad 24X CD-ROM Ultrabay 2000


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.772,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ThinkPad 24X CD-ROM Ultrabay 2000

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка