Lenovo IdeaTab Miix 2 Win8.1 8" (1280x800) Atom Z3740 quad 1,33GHz, Memory 32GB, Ram 2GB, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, 2 x Webcams, silver

7.993,00 ден.   Спореди

Lenovo IdeaTab Miix 2 Win8.1 8" (1280x800) Atom Z3740 quad 1,33GHz, Memory 32GB, Ram 2GB, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, 2 x Webcams, silver


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 7.993,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenovo IdeaTab Miix 2 Win8.1 8" (1280x800) Atom Z3740 quad 1,33GHz, Memory 32GB, Ram 2GB, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, 2 x Webcams, silver

Рам капацитет 2 GB
Дијагонала 8" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка