Lenovo IdeaTab A10 (A7600), Black/Midnight Blue

9.670,00 ден.   Спореди

Lenovo IdeaTab A10 (A7600)
• Black/Midnight Blue
• 16GB
• WiFi Tablet
• 10.1``
• IPS LED capacitive touchscreen
• Resolution 1.280x800
• 16Millions colors
• Slo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 9.670,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenovo IdeaTab A10 (A7600)
• Black/Midnight Blue
• 16GB
• WiFi Tablet
• 10.1``
• IPS LED capacitive touchscreen
• Resolution 1.280x800
• 16Millions colors
• Slot microSD
• up to 32 GB
• 1GB RAM
• 16GB (eMMC)
• 2.0 MP HD Front camera
• 5.0 MP Auto focus rear camera
• MTK8121 Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 CPU
• Android OS
• v4.2 (Jelly Bean)
• Non-removable Li-Po 6340 mAh battery
• Accelerometer
• GPS
• Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
• DY-56 EU plug adapter color: black
• P/N: 59407938

Рам капацитет 1 GB
Дијагонала 10.1'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка