Lenovo IdeaTab 2 A7-10, Ebony Black, 8GB, 7.0", IPS LED capacitive touchscreen, Resolution 1.024x600, 16Millions colors, Slot microSD, up to 32 GB, 1GB RAM, 8GB (eMMC), 0.3 MP HD Front camera, MTK8127 Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 CPU

3.965,00 ден.   Спореди

Lenovo IdeaTab 2 A7-10
• Ebony Black
• 8GB
• WiFi Tablet
• 7.0``
• IPS LED capacitive touchscreen
• Resolution 1.024x600
• 16Millions colors
• Slot microSD
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.965,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenovo IdeaTab 2 A7-10
• Ebony Black
• 8GB
• WiFi Tablet
• 7.0``
• IPS LED capacitive touchscreen
• Resolution 1.024x600
• 16Millions colors
• Slot microSD
• up to 32 GB
• 1GB RAM
• 8GB (eMMC)
• 0.3 MP HD Front camera
• MTK8127 Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 CPU
• Android OS
• v4.4 (KitKat)
• Micro USB (Supports OTG function)
• 3.5 mm Audio Jack
• Vibration
• Accelerometer
• GPS
• Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
• Bluetooth 4.0
• FM Function
• Non-removable Li-Po 3450 mAh battery
• Weight: 269 grams
• P/N:

Рам капацитет 1 GB
Дијагонала 7" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка