Lenovo IdeaPad Y510/Y530 Battery

2.990,00 ден.   Спореди

Компатибилна батерија за:
Lenovo IdeaPad V550
Lenovo 3000 Y500 Series
3000 Y500 7761
Lenovo 3000 Y510 Series
3000 Y510 7758
Lenovo 3000 Y510a Series
3000 Y510...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 2.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компатибилна батерија за:
Lenovo IdeaPad V550
Lenovo 3000 Y500 Series
3000 Y500 7761
Lenovo 3000 Y510 Series
3000 Y510 7758
Lenovo 3000 Y510a Series
3000 Y510a 15303
Lenovo IdeaPad Y510 Series
IdeaPad Y510 7758
Lenovo IdeaPad Y530 Series
IdeaPad Y530 20009, IdeaPad Y530 4051,
IdeaPad Y530a
Lenovo IdeaPad Y710 Series
IdeaPad Y710 4054
Lenovo IdeaPad Y730 Series
IdeaPad Y730 4053, IdeaPad Y730a

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка