Lenovo IdeaPad G780/8GB Brown - Intel Core i5-3230M (2.4GHz/2MB) CPU

Lenovo IdeaPad G780/8GB Brown - Intel Core i5-3230M (2.4GHz/2MB) CPU

36.499,00 ден.   Спореди

Lenovo IdeaPad G780 Brown - Intel Core i5-3230M (2.4GHz/2MB) CPU, nVidia GeForce GT 635M 2GB VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 1000GB (1TB) 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODD, Wireless 802.11n, Bluet...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 36.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenovo IdeaPad G780 Brown - Intel Core i5-3230M (2.4GHz/2MB) CPU, nVidia GeForce GT 635M 2GB VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 1000GB (1TB) 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODD, Wireless 802.11n, Bluetooth 4.0, LAN 10/100 Ethernet, 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, VGA, HDMI, Card reader, Battery 6cell Li-Ion, Free DOS, 17.3 HD LED, Glare - 59361052 Преносни компјутери Lenovo www.set.mk 35499 37980 Lenovo IdeaPad G780 Brown - Intel Core i5-3230M (2.4GHz/2MB) CPU 365Lenovo IdeaPad G780/8GB Brown - Intel Core i5-3230M (2.4GHz/2MB) CPU, nVidia GeForce GT 635M 2GB VGA, 8 GB DDR3-1333MHz RAM, 1000GB (1TB) 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODD, Wireless 802.11n, Bluetooth 4.0, LAN 10/100 Ethernet, 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, VGA, HDMI, Card reader, Battery 6cell Li-Ion, Free DOS, 17.3 HD LED, Glare - 59361052

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка