Lenovo IdeaPad G580METAL Brown - Intel Core i5-3230M (2.4GHz/2MB) CPU

Lenovo IdeaPad G580METAL Brown - Intel Core i5-3230M (2.4GHz/2MB) CPU

26.990,00 ден.   Спореди

Lenovo IdeaPad G580METAL Brown - Intel Core i3-2348M (2.4GHz/2MB) CPU, nVidia GeForce GT 635M 2GB VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 1000GB (1TB) 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODDWireless 802.11n, Bl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 26.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenovo IdeaPad G580METAL Brown - Intel Core i3-2348M (2.4GHz/2MB) CPU, nVidia GeForce GT 635M 2GB VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 1000GB (1TB) 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODDWireless 802.11n, Bluetooth 4.0, LAN 10/100 Ethernet, 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, VGA, HDMI, Card reader, Battery 6cell Li-Ion, Free DOS, 15.6 HD LED, Glare - 59366652 Преносни компјутери Lenovo www.set.mk 26990 37972 Lenovo IdeaPad G580METAL Brown - Intel Core i3-2348M (2.4GHz/2MB) CPU 365 5 nemaLenovo IdeaPad G580METAL Brown - Intel Core i5-3230M (2.4GHz/2MB) CPU, Intel HD Graphics -Integrated VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODD, Wireless 802.11n, Bluetooth 4.0, LAN 10/100 Ethernet, 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, VGA, HDMI, Card reader, Battery 6cell Li-Ion, Free DOS, 15.6 HD LED, Glare - 59360970

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка