Lenovo IdeaPad G580METAL Brown - Intel Core i3-2328M (2.2GHz/2MB) CPU

Lenovo IdeaPad G580METAL Brown - Intel Core i3-2328M (2.2GHz/2MB) CPU

21.990,00 ден.   Спореди

Lenovo IdeaPad G580METAL/4GB/500GB HDD Brown - Intel Core i3-2328M (2.2GHz/2MB) CPU, Intel HD Graphics -Integrated VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODD, Wireles...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenovo IdeaPad G580METAL/4GB/500GB HDD Brown - Intel Core i3-2328M (2.2GHz/2MB) CPU, Intel HD Graphics -Integrated VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODD, Wireless 802.11n, Bluetooth 4.0, LAN 10/100 Ethernet, 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, VGA, HDMI, Card reader, Battery 6cell Li-Ion, Free DOS, 15.6 HD LED, Glare - 59360960 Преносни компјутери Lenovo www.set.mk 22990 37976 Lenovo IdeaPad G580METAL/4GB/500GB HDD Brown - Intel Core i3-2328M (2.2GHz/2MB) CPU 365Lenovo IdeaPad G580METAL Brown - Intel Core i3-2328M (2.2GHz/2MB) CPU, Intel HD Graphics -Integrated VGA, 2 GB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODD, Wireless 802.11n, Bluetooth 4.0, LAN 10/100 Ethernet, 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, VGA, HDMI, Card reader, Battery 6cell Li-Ion, Free DOS, 15.6 HD LED, Glare - 59360960

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка