Lenovo IdeaPad G580GL/BAG Black - Intel i3 2328M (2.2GHz/3MB

Lenovo IdeaPad G580GL/BAG Black - Intel i3 2328M (2.2GHz/3MB

23.990,00 ден.   Спореди

Lenovo IdeaPad G580GL/BAG Black - Intel i3 2328M (2.2GHz/3MB, 35W) CPU, Intel HD 3000 Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4GB MB DDR3-1333MHz RAM, 1000 GB (1TB) 5400 rpm HDD, Web Camera, Bluetooth, DVD R/W O...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 23.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenovo IdeaPad G580GL/BAG Black - Intel i3 2328M (2.2GHz/3MB, 35W) CPU, Intel HD 3000 Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4GB MB DDR3-1333MHz RAM, 1000 GB (1TB) 5400 rpm HDD, Web Camera, Bluetooth, DVD R/W ODD, Battery 6cell Li-Ion, 3xUSB (2xUSB3.0), HDMI, 5 in 1 Card Reader, Microphone, 802.11 b/g/n Wireless LAN, 10/100 Mbps LAN, HM76, Free DOS, 2.6kg, S5201-10 Notebook Bag 15, 38 cm, Polyester, 15.6 HD LED (1366x768) 16ms, Glare

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка