LENOVO IDEAPAD G570GH 59326474

15.999,00 ден.   Спореди

ПРОЦЕСОР: INTEL PENTIUM B800 1.5GHZ МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 ХДД: 500 GB SATA ЕКРАН: 15.6" LED HD (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100 ГРАФИКА: INTEL HD GRAPHICS ОПТИЧКИ УРЕД: DVD SUPER MULTI D...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОЦЕСОР: INTEL PENTIUM B800 1.5GHZ МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 ХДД: 500 GB SATA ЕКРАН: 15.6" LED HD (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100 ГРАФИКА: INTEL HD GRAPHICS ОПТИЧКИ УРЕД: DVD SUPER MULTI DUAL LAYER МУЛТИМЕДИА: WEBCAM, CARDREADER БАТЕРИЈА: 6 CELL LI-ION ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: WIN 7 HOME PREMIUM 64 BIT Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка