LENOVO IDEAPAD G500AM 59392331

19.999,00 ден.   Спореди

ПРОЦЕСОР - INTEL® PENTIUM 2020M 2.40 GHZ, 2M CACHE МЕМОРИЈА - RAM 8 GB DDR3 ХАРД ДИСК - HYBRID 1TB 5400RPM+SSHD 8G ГРАФИКА - AMD RADEON™ HD 8570 2GB ДИСПЛЕЈ - 15.6" (39.6 CM) HD LED 1366X768 ОПТИЧКИ У...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОЦЕСОР - INTEL® PENTIUM 2020M 2.40 GHZ, 2M CACHE МЕМОРИЈА - RAM 8 GB DDR3 ХАРД ДИСК - HYBRID 1TB 5400RPM+SSHD 8G ГРАФИКА - AMD RADEON™ HD 8570 2GB ДИСПЛЕЈ - 15.6" (39.6 CM) HD LED 1366X768 ОПТИЧКИ УРЕД - DVD RW SUPERMULTI DL МУЛТИМЕДИА - CAMERA HD 72OP, HDMI ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : FREE DOS БАТЕРИЈА - LI-ION Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка