Lenovo Ideapad 100 - Intel Core Pentium N3540 Processor (2M Cache, up to 2.66 GHz), Intel HD graphics, 4GB DDR3, 500GB HDD, DVD-RW, Webcam 0.3M single microphone, 1 x 1.5W speaker, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, 3 x USB, HDMI, 2-in-1 card reader,

15.260,00 ден.   Спореди

NB Intel i3 преносни компјутери Lenovo Ideapad 100 - Intel Core Pentium N3540 Processor (2M Cache, up to 2.66 GHz), Intel HD graphics, 4GB DDR3, 500GB HDD, DVD-RW, Webcam 0.3M single microphone, 1 x 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 15.260,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NB Intel i3 преносни компјутери Lenovo Ideapad 100 - Intel Core Pentium N3540 Processor (2M Cache, up to 2.66 GHz), Intel HD graphics, 4GB DDR3, 500GB HDD, DVD-RW, Webcam 0.3M single microphone, 1 x 1.5W speaker, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, 3 x USB, HDMI, 2-in-1 card reader,

Рам капацитет 4 GB
Дијагонала 15.6'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка