Lenovo G510

17.990,00 ден.   Спореди

Intel Core i5 4210M up to 3.2Ghz
4GB DDR3/1600 SODIMM 1TB HDD SATA 5400rpm 15.6inc Crystal HD LED display
Ati M230 2GB DDR3 , HDMI,
Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n
DVD-RW,CAMERA...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Core i5 4210M up to 3.2Ghz
4GB DDR3/1600 SODIMM 1TB HDD SATA 5400rpm 15.6inc Crystal HD LED display
Ati M230 2GB DDR3 , HDMI,
Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n
DVD-RW,CAMERA, Card Reader Bluetooth, USB 3.0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка