Lenovo G510 i7

Lenovo G510 i7

17.990,00 ден.   Спореди

Intel Core i7 4700MQ up to 3.4Ghz
6GB DDR3/1600 SODIMM 1TB HDD SATA 5400rpm 15.6inc Crystal HD LED display
Intel HD Graphics, HDMI,
Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n
DVD-RW,CAMERA...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Core i7 4700MQ up to 3.4Ghz
6GB DDR3/1600 SODIMM 1TB HDD SATA 5400rpm 15.6inc Crystal HD LED display
Intel HD Graphics, HDMI,
Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n
DVD-RW,CAMERA, Card Reader Bluetooth, USB 3.0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка