Lenovo G50-70 3

Lenovo G50-70 3

17.990,00 ден.   Спореди

Intel Core i3 4005U
4GB DDR3/1600 SODIMM 1TB HDD SATA 5400rpm 15.6inc Crystal HD LED display
Ati M230 2GB DDR3 , HDMI,
Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n
DVD-RW,CAMERA, Card Reader...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Core i3 4005U
4GB DDR3/1600 SODIMM 1TB HDD SATA 5400rpm 15.6inc Crystal HD LED display
Ati M230 2GB DDR3 , HDMI,
Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n
DVD-RW,CAMERA, Card Reader Bluetooth, USB 3.0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка