LENOVO A536 DUAL SIM WHITE

LENOVO A536 DUAL SIM WHITE

4.999,00 ден.   Спореди

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН БАТЕРИЈА: LI-PO 2000 MAH ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: ANDROID 4.4 (KITKAT) ПРОЦЕСОР: QUAD-CORE 1.3 GHZ SIM КАРТИЧКИ: DUAL SIM ДИСПЛЕЈ: 5.0 "(12,7 СМ) CAPACITIVE TOUCHSCREEN KAMEРA: 5 MP, АВТОФОК...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН БАТЕРИЈА: LI-PO 2000 MAH ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: ANDROID 4.4 (KITKAT) ПРОЦЕСОР: QUAD-CORE 1.3 GHZ SIM КАРТИЧКИ: DUAL SIM ДИСПЛЕЈ: 5.0 "(12,7 СМ) CAPACITIVE TOUCHSCREEN KAMEРA: 5 MP, АВТОФОКУС, БЛИЦ, ПРЕДНАТА КАМЕРА 2MP ВНАТРЕШНА МЕМОРИЈА: 8 GB, 1GB RAM НАДВОРЕШНА МЕМОРИЈА (MICRO SD): ДО 32 GB ДИМЕНЗИИ: В / Ш / Д - 139.6 / 72 / 9.95 MМ ТЕЖИНА: 148 ГР Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка