LED-LENSER® H7R светилка за на глава

5.664,00 ден.   Спореди

H7R е светилка која се полни и е веднаш забележлива од две особености:посебно затемнување и прецизната оптика произведена во Nürnberg. Комбинација од рефлектор и леќа овозможува големо достижно ноќно ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.664,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


H7R е светилка која се полни и е веднаш забележлива од две особености:посебно затемнување и прецизната оптика произведена во Nürnberg. Комбинација од рефлектор и леќа овозможува големо достижно ноќно светло. Системот за Advanced Focus овозможува сигурни надворешни активности. За помали работни трошоци се грижат полначите кои се вклучени во нарачката. H7R може да работи и со AAA алкални батерии.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка