LED IPS 23'', S236HLTMJJ, Wide 16:9 FHD, ZeroFrame  CrystalBrite 6ms 100M:1 ACM 250nits 2xHDMI (MHL with MHL cable) MM MPRII Titanium ZeroFrame

LED IPS 23'', S236HLTMJJ, Wide 16:9 FHD, ZeroFrame CrystalBrite 6ms 100M:1 ACM 250nits 2xHDMI (MHL with MHL cable) MM MPRII Titanium ZeroFrame

9.399,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 9.399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка