LED IPS 23'',  G237HLAbid, 16:9 - Full HD 1920 x 1080, 100,000,000:1, Brightness 250 cd/m2 , HDMI, Colour Black

LED IPS 23'', G237HLAbid, 16:9 - Full HD 1920 x 1080, 100,000,000:1, Brightness 250 cd/m2 , HDMI, Colour Black

8.191,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 8.191,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка