LED Bulb E27 Omega 12W Warm White 2800K Wide Angle

LED Bulb E27 Omega 12W Warm White 2800K Wide Angle

260,00 ден.   Спореди

Power: 12W
Lumens: 1050
Color temperature: 2800K warm white
Input voltage: AC100-240V 50/60Hz
Beam angle: 300°
Socket: E27
Working temperature: - 20-+40°C
Power facto...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 260,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power: 12W
Lumens: 1050
Color temperature: 2800K warm white
Input voltage: AC100-240V 50/60Hz
Beam angle: 300°
Socket: E27
Working temperature: - 20-+40°C
Power factor: >0.5
CRI: 80 >Ra
LED type and qty: 30PCS SMD2835
Starting time: <0.5 S
Life time of the product: 25 000 h
Switch on/off times: 30 000
Incandescent bulb equivalent: 75WSize: 110x65mm
Do not use with dimmer
Non-directional LED

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка