LED Bulb E27 Manta DISCO RGB

LED Bulb E27 Manta DISCO RGB

290,00 ден.   Спореди

Brightness: 270 lm
Power: AC 100-240 V
Special features: Color lights RGB, rotatable head, high power LED
Device power: 3W
Base Type: E27


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brightness: 270 lm
Power: AC 100-240 V
Special features: Color lights RGB, rotatable head, high power LED
Device power: 3W
Base Type: E27

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка