LED Bulb E14 Omega 4W Warm White 2800K Candle

LED Bulb E14 Omega 4W Warm White 2800K Candle

190,00 ден.   Спореди

Socket: E27
Voltage: 220 - 240 V
Power: 4 W
Color Temperature: Warm White 2800 K
Luminous efficiency: 300 Lm
Certificate: CE & ROHS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 190,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Socket: E27
Voltage: 220 - 240 V
Power: 4 W
Color Temperature: Warm White 2800 K
Luminous efficiency: 300 Lm
Certificate: CE & ROHS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка